Rodzaje jackpotów i linii wypłat w automatach do gry

sloty

Automaty online to fantastyczna zabawa oferowana przez kasyna internetowe. Kategoria slotów w kasynach online zazwyczaj jest najobszerniejszą ze wszystkich rodzajów gier hazardowych. I właśnie dlatego spojrzymy dzisiaj na sloty pod kątem jackpotów i linii wygrywających.

Automaty online i linie wygrywające

Linie wygrywające w slocie to miejsca, gdzie gracze muszą ustawiać i dopasowywać określone symbole, aby uzyskać określoną wypłatę. Faktem jest, że liczba linii wygrywających to atrakcyjna funkcja dla każdego gracza, ponieważ stwarza możliwość na uzyskanie wielu różnych wypłat.

Automaty z jedną linią wygrywającą

Klasyczne automaty do gry z reguły mają tylko jedną linię wypłat. Jest to prosta linia biegnąca przez bębny. Jedną linię wypłat mają zwykle automaty trzybębnowe, które zapewniają klasyczną rozgrywkę na prawdziwe pieniądze.

Główną zaletą slotów z jedną linią wypłaty jest fakt, że gracze nie muszą zwiększać swoich zakładów i obstawiać różnych linii, aby zmaksymalizować swoje szanse na wygraną w każdym spinie. Jednym z najlepszych slotów z jedną linią wypłaty jest Joker Cash od nieistniejącej już firmy Bingo Entertainment.

Automaty z wieloma liniami wygrywającymi

Wiele nowoczesnych automatów online odznacza się więcej niż jedną linię wypłat, dając graczom mnóstwo okazji do wygrania pieniędzy. Istnieją nawet popularne sloty trzybębnowe, które wykorzystują od trzech do dziewięciu linii wygrywających. Warto wiedzieć, że większość automatów z wieloma liniami wypłat wymaga też dodatkowych zakładów, jeśli chcemy aktywować więcej niż jedną taką linię.

Book of Ra od Novomatic to solidny przykład automatu do gry z dziesięcioma liniami wypłaty, który wymaga dodatkowych zakładów, aby aktywować różne linie jednocześnie.

Automaty z ponad 100 liniami wygrywającymi

A jeżeli kilka linii wygrywających to dla nas zbyt mało, zawsze możemy wybrać automaty 100-liniowe. Gracze gromadzą się przy tych slotach, ponieważ oferują ogromną liczbę linii z szansą na wygraną. Tak duża liczba linii sprawia, że dzikie symbole również stają się bardzo ekscytujące, ponieważ gracze mogą z nich korzystać na wszystkich liniach.

Dobrą opcją jest tutaj slot Chance Machine 100 od Endorphina – wysokiej jakości automat ze 100 liniami wygrywającymi, który zawiera symbole dzikie i rozproszone.

Automaty online i jackpoty

Automaty z jackpotami mogą nam dostarczyć bardzo urozmaiconej rozgrywki, a do tego zasypać lawiną pieniędzy. I chociaż szanse na wygraną różnią się w każdej kategorii slotów z jackpotem, te z najmniejszymi szansami na wygraną z reguły nagradzają gracza wypłatą, która może całkowicie odmienić czyjeś życie. A zanim spojrzycie na poniższe automaty, warto mieć na uwadze, że na stronie www.hazardowy.pl można znaleźć wszystko, czego potrzebuje zarówno początkowy, jak i zaprawiony miłośnik hazardowych gier online.

Automaty z jackpotem stałym

Zwykłe sloty z jackpotami najczęściej oferują stałą nagrodę pieniężną, gdzie kwota nagrody pozostaje taka sama i nie ma na nią wpływu wysokość zakładu. I pomimo że stawka wypłat jest mniejsza niż w przypadku innych automatów z jackpotem, mamy tutaj dużą szansę na wygranie stałego jackpotu.

Dobrym przykładem stałego jackpotu pod względem najwyższej możliwej wypłaty jest slot Gold Rush od NetEnt. Gracze mogą wygrać nagrodę główną, jeśli ustawią zakład maksymalny i dopasują trzy złote symbole.

Automaty z jackpotem progresywnym

Nie ma nic bardziej ekscytującego niż rosnące jackpoty na slotach progresywnych. Stawki wypłat na tych automatach rosną za każdym razem, gdy gracze kręcą bębnami.

Jeżeli chcemy zagrać na takim automacie, świetnym wyborem będzie Dancing Tiger od Novomatic. Ten automat do gry oferuje sześć różnych jackpotów, w tym Grand i Major, które rosną z każdym spinem.

Sieciowe automaty z jackpotem progresywnym

Gracze mogą spodziewać się swojego nazwiska w wiadomościach, jeśli wygrają najwyższą stawkę wypłat na sieciowych automatach z jackpotem progresywnym. Te automaty wynoszą jackpoty progresywne na wyższy poziom, ponieważ gromadzą pulę jackpotu od wszystkich graczy, którzy postawili zakład na jednym z tych slotów należących do całej sieci. Jackpoty z tych maszyn mogą sięgać milionów dolarów w nagrodach.

Jednym z popularnych automatów sieciowych z jackpotem progresywnym jest Mega Moolah firmy Microgaming. Na tej maszynie hazardzista Jon Heywood wygrał 13 milionów dolarów!